Paris Uçak Bileti Kampanyası

Paris Uçak Bileti Kampanyası


Aşıklar şehri Paris eğer mum ışığında akşam yemekleri, eşinizle romantik yürüyüşler ve dünyanın en ünlü mekanlarını görerek geçirilecek bir balayı için en doğru seçimdir. Balayınızı daha da güzel hale getirmek için tasarlanmış en iyi otellerden biri ise Sainte Chapelle yer alan L’HÔTEL . Oscar Wilde’ın yaşamının son günlerini geçirdiği otel, Marlon Brando’dan Jorge Luis Borges’e pek çok ünlüyü ağırlaması nedeniyle Paris’in popüler konaklama noktalarından biri olma özelliğini taşıyor. Nasıl taşımasın? Otelde bir gece bile olsa konaklayarak kendinizi bu soruyu sorarken bulabilirsiniz. Kadife yatak örtüleri üzerinde uyuyup, mermer sütunlar arasında dolaşmak ve Paris’in crem de la crem tabakasının uğrak yeri olan otel barında onlarla birkaç kadeh yudumlamak sorunun cevabını bulmak için yeter de artar bile.
Eğer sevgilinizi ya da eşinizi etkilemek istiyorsanız bu otel tam size göre. Montmartre’nin kalbinde yer alan bu küçük cennet köşesi, hepsi çok şık döşenmiş beş özel süitten oluşuyor. Duvar kâğıtlarından ışıklandırmaya tüm detaylara özel önem verilerek dekore edilmiş bu süitlerde, her süitin özel bahçesi bulunuyor. Tuileries bahçelerini yenilemesiyle ünlü mimar tarafından tasarlanmış kendi özel bahçenizde tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.
Eğer eski ama büyüleyici güzellikteki binalar sizin tarzınız değilse Le Burgundy’yi tercih etmeniz doğru bir karar olur. Listenin ilk yedi sırasında saydıklarımıza oranla çok daha yeni ve modern şekilde dekore edilmiş otel, Parisliler arasında bile oldukça popüler bir tercih oluşturuyor. Moda dergilerindeki parıltı ve ihtişamın lüks bir resortun rahatlığıyla harmanlandığı Le Burgundy, Louvre Müzesi’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmakta. Paris seyahati için ihtiyacınız uçak bileti ve otel rezervasyonunu en uygun fiyatlarla sunan buypasa.com temmuz ayına özel indirimli fiyatlarla https://buypasa.com adresinde.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle