Acer Aspire Laptop İndirimi

Acer Aspire Laptop İndirimi


Dört farklı kullanım şekline sahip olan Acer Aspire Switch 10, dizüstü bilgisayar ve tablet kullanımını tek gövdede sunan hibrit bir model. Cihaz, dizüstü bilgisayar gibi kullanılabildiği gibi istendiğinde klavyeden ayrılarak sadece tablet olarak da kullanılabiliyor. Öte yandan ekranı klavye üzerinde ters çevirerek ekran moduna geçiş imkanı sunuyor. Ayrıca cihazı masaya V şeklinde konumlandırarak Acer’in isimlendirdiği şekliyle V modunu da kullanabiliyorsunuz. Dört farklı kullanım modu da oldukça kullanışlı ve ihtiyaca cevap verir nitelikte.
Switch 10’un ekranı isminden de anlaşılabileceği gibi 10 inç boyutunda. Ekran çözünürlük olarak 1366×768 piksel sunuyor. IPS teknolojisini kullanan panel, 178 dereceye kadar görüş açısı sunabiliyor ve canlılık olarak da iyi görünüyor. Öte yandan ekranın Gorilla Glass 3 koruması altında olduğunu da belirtmek gerekiyor.
Switch 10, Intel Atom işlemciyle çalışıyor. 1.33 GHz hızında çalışan işlemcisiyle mobil ortamlarda ofis işlerini yürütmek isteyen, dokümanları görüntüleyip üzerinde çalışmak isteyen veya e-postalarını takip etmek isteyen profesyonelleri hedefleyen Switch 10, uygun bir performans gösteriyor. 2 GB RAM değerine de sahip olan cihaz, depolama olaraksa 32 GB SSD’nin sahibi.
Kullanım şekli ve pratik yapısıyla memnun edici bir kullanım deneyimi sunan Switch 10’a indirimli fiyatlarla sahip olmak için %0 satış komisyonu, ücretsiz online mağaza kampanyasıyla Türk e-ticaret sistemini baştan yazan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının yanı sıra yurt içi siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı sunuyor. Dilerseniz https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle