Dolgun Saçlara Sahip Olmak İçin Birkaç İpucu

Dolgun Saçlara Sahip Olmak İçin Birkaç İpucu


Gisele’i, Cindy’i, Claudia’yı düşünün. Her biri Victoria’s Secret’in kalp yakan melekleri. Neden herkes onların farkında biliyor musunuz? Dolgun, mükemmel, ışıltılı saçları sayesinde. Dolgun saçlar seksi, canlı kadınsılıkla eş anlamlı olmuştur her daim. Saçlarınız ister kısa ister uzun olsunlar fark etmez. Holy Grail kadar dolgun saçlarınız varsa cazibenizde değişen hiçbir şey olmaz. İster inanın ister inanmayın, bu meselenin genetikle de bir ilgisi yok. Yapmanız gereken tek şey doğru bakım ürünlerini kullanmak.
İlk adımınız şu olacak: Saçlarınızı dolgunluk veren ürünlerle destekleyeceksiniz. Bunun için dolgunluk veren bir şampuan ve şekillendirici kullanmalısınız. Pantene Mükemmel Dolgunluk koleksiyonu tam da bu ihtiyacı karşılamak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca dolgunluk kazandıran bir sprey edinmelisiniz ki yine Pantene Anında Yoğunlaştırıcı Saç Bakım Spreyi ile bu açığı da kapatabilirsiniz.
Saçlarınız köklerden başlayarak uzarlar, bu nedenle saç köklerinize ve derinize de iyi bakmalı, onları desteklemelisiniz. Saç derisine özel üretilmiş ürünlerle saç derisine masaj yaparak kan dolaşımını artırmanız, bu şekilde toksinlerden kurtulmanız ve saçlarınızın daha hızlı uzamasını sağlamanız mümkün.
Saçlarınızın profesyonel bakımdan sonra neden o kadar iyi göründüğünü hiç merak ettiniz mi? Çünkü saç tasarımcıları kurutma makinesini nasıl kullanacaklarını biliyorlar. Saçları aşağıdan yukarıya doğru kurutmak, dolgunluklarını da artırıyor. Yapmanız gereken tek şey başınızı aşağıya eğmek ve saçlarınızı köklerden uçlara doğru kurutmak. Başınızı kaldırdığınızda biraz köpükle saçlarınızı düzeltmeniz yeterli. Arzu ettiğiniz şekle ve dokuya sahip olacaktır. Çok istiyorsanız fırçayla hafifçe düzeltebilirsiniz de ama çok uğraşmayın ki elektriklenip sönmesinler. Uçlarına bir kaç hafif bukle yapmakla yetinin. Böylece kolaylıkla dolgun, sağlıklı ve inanılmaz güzellikte saçlara sahip olacaksınız.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle