E-ticarete akıllı tahta ile giriş yapın

E-ticarete akıllı tahta ile giriş yapın


Teknolojinin son yıllardaki gelişimi gündelik hayatta pek çok alanda değişikliğe sebep olmuştur. Bu değişimden etkilenen sektörlerden bir tanesi de eğitim sektörü olmuştur. Smart Board interaktif yani akıllı yazı tahtası üretilip pazara sunulmuştur. Akıllı tahta; bilgisayarın gücünü, hızını ve esnekliğini elektronik bir kaleme ihtiyaç duymadan dokunmatik olarak tahta üzerinde kullanmanızı sağlayan bir teknolojidir. Bilgisayar ekranımızın akıllı tahta üzerine bir projeksiyon ile yansıtılması sayesinde dokunmatik olarak işlem yapmamıza imkan sağlayan elektronik bir cihazdır. Akıllı tahta teknolojisini kısaca okullarda kullanılan büyüklükte beyaz tahtaların etkileşimli bir ekrana dönüştürülmesi olarak tarif edilebilir.

Akıllı tahta, eğitim ortamında paylaşılan ekranının herkesin görebileceği ve eğitmenin bu görüntü ile etkileşime girerek sunum yapabileceği bir yapı üzerine kuruludur. Kurumlar tarafından akıllı tahta sistemleri kullanılmaya karar verildikten sonra mevcut sistemler hakkında bilgi sahibi olmak doğru yatırım kararları verebilmek için önemlidir. İnteraktif tahta veya elektronik tahta olarak ta isimlendirilen akıllı tahta bir bilgisayara bağlı sunum cihazı olup, kullanıcılara görüntüleri sergileme ve tahta üzerinden kontrol olanağı sunmaktadır. Akıllı tahta diğer bir deyişle bilgisayar ekranının sınıf ortamındaki bireylerin görebileceği ve eğitmenin bu görüntü üzerinden bilgisayarı kullanabileceği zengin bir yapı üzerine kuruludur.
Son yıllarda iş yerlerinden sonra okullarda da kullanımı hızla artan akıllı tahtaların gelecekte de aranacak eğitim araçlarından biri olacağı kesindir. Bu cihazların geliştirilmesinin yanı sıra satış ve pazarlaması da son derece önemlidir. Bu noktada internetten akılı tahta satışı iş fikri doğmakta. https://buypasa.com üzerinden ücretsiz üye olup komisyon bedeli ödemeden akıllı tahta satabilir, reklam ve pazarlama faaliyetlerinizi sürdürebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle