Ecosoft Organik Çamaşır Yumuşatıcı Türkiye’de

Ecosoft Organik Çamaşır Yumuşatıcı Türkiye’de


Yapısında doğaya ve insana zararlı hiçbir madde bulunmayan Ecosoft Konsantre Çamaşır Temizleyici ile Türkiye’nin ilk doğal içerikli yumuşatıcısı Ecosoft Bitkisel Çamaşır Yumuşatıcı, her yıkamada tertemiz ve mis kokulu yumuşacık çamaşırları garanti ediyor.
Ecosoft Konsantre Çamaşır Temizleyici, gelişmiş formülü ile tertemiz çamaşırları garanti ediyor. Çamaşırları yıpratmadan ve renklerini koruyarak temizleyen ürün, ultra konsantre özelliği sayesinde çevre ile dost bir kullanım sunuyor. Yapısında doğaya ve insana zararlı fosfat, fosfanat, ağartıcı ve optik parlatıcı bulunmayan çamaşır temizleyici, hindiba kökünden elde edilen özler içeriyor ve düşük ısılarda bile etkin bir performans gösteriyor. Çamaşırların dokusunu koruyan ve kolay durulanan ürün, tül ve yün gibi narin çamaşırlar dahil tüm çamaşırlarda güvenle kullanılabiliyor.
Elde yıkamaya da uygun olan Ecosoft Konsantre Çamaşır Temizleyici, suda her oranda kolayca çözünerek çamaşır makinesinin metal parçalarını koruyor ve korozyonu engelliyor. Zor ve inatçı lekeler üzerinde direkt olarak da kullanılabilen ürün, leke çıkarıcı ihtiyacını ortadan kaldırarak, sadece doğa ile değil, bütçeniz ile de dost olduğunu ortaya koyuyor. Kullanım kolaylığı sağlayan ölçekli kapağa sahip çamaşır temizleyici, uzun süre beklemiş çamaşırlarda da son derece etkili bir temizlik sağlıyor. Türkiye’nin ilk doğal içerikli yumuşatıcısı olma özelliğini taşıyan Ecosoft Bitkisel Çamaşır Yumuşatıcı ise temizleyici ve deterjan kalıntılarını etkisizleştirerek çamaşırlardan arındırıyor. Sıradan yumuşatıcıların aksine, çamaşırları sarartan ve yıpratan kanserojen hammaddeler içermeyen, giysilerin kullanım süresini artıran ürün, yıkama esnasında çamaşır liflerini gevşetip yumuşatıyor. Bu sayede kırışıklık azalırken, ütü yapmak da hiç olmadığı kadar kolaylaşıyor. Ücretsiz kargo fırsatı ile hemen satın almak için https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle