Florame Organik Güneş Kremi Türkiye’de

Florame Organik Güneş Kremi Türkiye’de


Hamile bayanlar ve çocuklar için çekinmeden kullanabileceğiniz Florame organik güneş serisi içeriğindeki bitkisel yağlar sayesinde güneşe karşı etkin koruma sağlar ve cildin güneşten zarar görmesini engeller.
Hem sertifikalı organik bir ürün olup hem de 50 faktör koruma özelliğine sahip yüz kremini de içinde bulunduran Florame güneş serisi kremleri cilt üzerinde beyaz kalıntılar bırakmaz, yapışkan ya da yağlı hissi oluşturmaz ve asla çevreye zarar vermez. Organik buriti yağı, amazonlar arasında aynı zamanda ‘hayat ağacı’ olarak bilinen buriti yağı, içeriğindeki yüksek orandaki karoten sayesinde UV ışınlarını absorbe eder ve serbest radikalleri engeller.
Organik meryempelsengi yağı, içeriğindeki yağ asitlerinden dolayı, cildin yenilenmesinde etkendir. Kurumuş ve nem kaybına uğramış ciltler için faydalıdır. Doğal bir UV filtresi olan Buriti yağı ile zenginleştirilmiş formülü ve 30 Koruma Faktörü ile güneşin zararlı etkilerine karşı yüksek koruma sağlar, güneşin sebep olduğu hasarların oluşmasını önler. Kullanımı oldukça pratik olan Sun Cream Face SPF30 yağsız ve yapışmayan yapısıyla yüzünüze kolayca sürülür, beyaz kalıntı bırakmaz. Bileşenlerinin yüzde 99’u doğal kaynaklardan, yüzde 30’u organik tarım ürünlerinden elde edilmiştir. Paraben, fenaksietanol, silikon, GDO’lu bileşen, sentetik renklendirici, sentetik parfüm kullanılmamıştır, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. ECOCERT tarafından Organik Kozmetik standartlarına uygun olarak sertifikalandırılmış olan bu ürünü https://buypasa.com adresinden uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle