Hp İle Baskıda Yeni Bir Dönem Başlıyor

Hp İle Baskıda Yeni Bir Dönem Başlıyor


HP Baskı ve Görüntüleme Grubu, küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) için de özel tasarlanmış ürün ve hizmetler sunmaya devam ediyor. KOBİ’lerin hayatını kolaylaştıran yeni ürünü HP TopShot Laser Jet Pro M275 ile 3D nesnelerin resimlerini taramak artık çok kolay.
Devrim yaratan HP TopShot Tarama teknolojisi ile bir belgenin veya 3D nesnenin altı ayrı fotoğrafı çekiliyor. Bunların üçü flaşlı olarak değişik açılardan, diğer üçü ise ortam ışığında farklı pozlandırma düzeyleriyle alınıyor. Ardından tüm bu fotoğraflar birleştirilerek inanılmaz bir odak derinliği sağlayan yüksek çözünürlüklü tek bir resim haline getiriliyor. HP TopShot LaserJet Pro M275 MFP ile kullanıcılar hızlı ve kolay bir şekilde belgeleri veya küçük nesneleri tarayarak mükemmel sonuçlar elde ediyorlar. Altı kare fotoğraf, HP teknolojisi sayesinde olağanüstü kalitede tek bir 3D fotoğraf haline getiriliyor. Bu haliyle basılı malzemelerde veya web üzerinde kullanılacak yüksek kaliteli görseller hızlı bir şekilde hazırlanabiliyor. .
HP TopShot Laser Jet Pro M275, kullanım kolaylığı ve uygun maliyetiyle de dikkat çekerken işlevselliği de göz dolduruyor. HP TopShot LaserJet Pro M275, HP TopShot Tarama ile yeni bir MFP kategorisine imza atıyor. Tarama işlemi cihazın üzerinde katlanabilen bir kol içinde gizlenmiş olan yüksek kaliteli bir optik mercek ve yüksek çözünürlüklü bir sensörden oluşan kamera ile sağlanıyor. Hızlı değişen bir çevrimiçi vitrini olan veya basılı malzemelerini rakiplerinden farklılaştırmak isteyen işletmeler için HP TopShot LaserJet Pro M275 MFP sahip olduğu hepsi bir arada özellikler sayesinde kullanıcılar pratik depolama, yönetim ve paylaşım için belgeleri doğrudan web’e yükleme olanağına sahip oluyor.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle