İnternetten ucuz otobüs bileti almak

İnternetten ucuz otobüs bileti almak


Yurtiçi seyahatlerde otobüsler bizler için olmazsa olmaz! Öyle ki her ne kadar uçak seferlerinin sayısı artsa da otobüs seferlerinin sıklığı ve düşük maliyetli olması otobüslerin daima ilk tercihimiz olmasını sağlıyor. Eskiden otobüs bileti almak için otogara ya da otobüs firmasının şubesine gitmek gerekirken artık bilet almak bu kadar da zor değil. Buypasa.com isimli yeni internet sitesi aslında internetten otobüs bileti satan bir internet sitesi. Ancak bir kaç farklı özelliğiyle otobüs bileti almak isteyenlerin yeni favorisi olacağa benziyor.
Buypasa.com ’un en güzel yanı kolay bir kullanıma sahip olması. Seyahat rotasını ve tarihini seçtikten sonra site saniyeler içerisinde o rotada hareket eden firmaları listeliyor. Türkiye’nin en çok anlaşmalı firmaya sahip online alışveriş sitesi oldukları düşünüldüğünde listelenen firmaların sayısı hiç de az değil.
Dilediğiniz firmayı seçtikten sonra ise geriye sadece koltuğunuzu seçmek ve kartınızla ödemenizi tamamlamak kalıyor. Kredi kartıyla biletlerini alan kullanıcıların şansları ise diledikleri taktirde kredi kartına taksitle ödeme yapma imkanı sunuyor. 65’den fazla banka ile anlaşması bulunan sitede alışveriş güvenliği ve kullanıcıların hesap ve kart güvenliğini sağlamak adına alınan önlemler dünya standartlarında. Evden bile çıkmadan saniyeler içerisinde otobüs bileti satın alınabilen buypasa’da aynı zamanda PayPal ve Iyzico alt yapısı mevcut. Yıl boyu tüm kategorilerde indirimli fiyatları sunan sitenin aynı anda 49 ülke ile faaliyete geçmesi ise Türk E-ticaret hayatı için sevindirici bir gelişme. Özellikle bayram öncesinde ve yaz tatiline denk gelen bu dönemde otobüs bileti almak isterseniz https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle