Mehtap Tencere Setlerinde İndirim

Mehtap Tencere Setlerinde İndirim


Tencere satın alırken dikkat edilmesi gereken pek çok püf nokta var. Tencerenin yapım malzemesinden, çapına, fonksiyonuna kadar dikkat etmek gerek. Hangi malzemenin sıcaklığı eşit dağıttığına bakmalı, kanserojen madde içerenlerden uzaklaşmalısınız. Dökme demir tencereler sıcaklığı çok iyi dağıtır. Etleri kızartmak için kullanılabilir. Seramik tencereler hem sağlıklı pişirir hem de temizliği çok kolaydır. Emaye tencereleri çorbalar, güveç yemekleri ve hamur işleri için kullanılmasını öneriyorlar. Bu tencereler fırına girebilmesi ve doğrudan masanıza getirilebilmesi yönünden avantajlı. Dökme demirden daha ağır olduklarını unutmayın. Ayrıca tencereyi nasıl bir yemek için kullanacağınız çok önemli. Kızartmalar için, pilav için hatta balık pişirmek için bile farklı seçenekleriniz var. Fonksiyonellik çok önemli. Çapı da diğer önemli konu! 4 kişilik bir aile için en ideali 24-28 cm çapında tencerelerdir
Dünyanın önde gelen mutfak eşyası üreticilerinden Mehtap’ın teflon kaplı ürünler serisinden Samanyolu, lale motifleri ile mutfağınıza Osmanlı esintileri katıyor. Mutfak eşyaları alanında sektörde lider Mehtap tarafından geliştirilen multi micron® teknolojisine sahip Samanyolu serisi ile lezzetli yemekler pişirirken mutfağınızda estetikten de vazgeçmeyeceksiniz. Seride bulunan altı farklı ürün, her türlü ihtiyacınız için mutfağınızdaki yardımcınız olacak. Tencerelerin üzerindeki Osmanlı ihtişamını yansıtan lale desenleri ise mutfağınıza benzersiz bir estetik katacak.
Lale desenleri ile mutfağınıza Osmanlı esintisi getirecek Mehtap Samanyolu Serisi’ne https://buypasa.com adresinden uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle