Sony XPeria M4 Aqua Buypasa’da

Sony XPeria M4 Aqua Buypasa’da


5 inç’lik 720P destekli ekrana sahip olan Xperia M4 Aqua‘da 1.5 GHz hızında Qualcomm Snapdragon 615 Octa işlemci ve 2 GB RAM bulunuyor. İşlemci, RAM ve ekran özelliklerine bakıldığında orta segmente göre standart özelliklere sahip olan bir cihaza benzeyen Xperia M4, Sony’e göre detaylarına inildikçe farkını ortaya koyan bir ürün.
13 megapiksellik kamerası ile oldukça kaliteli çekimler yapabileceğiniz cihaz üzerinde Sony’nin kendi kamerası bulunuyor. 13 megapiksellik arka kamerası dışında kaliteli selfieler çekebilmenizi sağlayan 5 MP’lik ön kamera da fotoğraf çekimine önem verenlerin dikkatini çekebilir. Kameralar ile birlikte kamera uygulamalarını cihaz ile birlikte sunan Sony, Xperia M4‘ü fotoğraf ve video çekimleri ile ön plana çıkarmayı düşünüyor gibi duruyor.
Cihazın bir diğer ve en önemli özelliklerinden bir tanesi ise, Xperia’nın amiral gemileri olan Z2 ve Z3 modellerinde olduğu gibi suya dayanıklı yani su geçirmez olması. Böylece su altında da fotoğraflar çekmenizi sağlayan cihazın bu özelliği de oldukça güzel diyebilirim. Özellikle orta segmente yer alan bir akıllı telefon için suya dayanıklılık oldukça önemli bir özellik olarak öne çıkıyor. 2400 mAh’lık bataryası ile ortalama kullanımlarda tahmini 2 gün dayanacak olan Xperia M4, bu konuda da sahiplerine problem çıkarmayacak gibi duruyor.
Sony Xperia M4 Aqua’yı ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının yanı sıra elektronik ürünler kategorisinde %20 ‘ye e varan indirim fırsatı ile satın almak için https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle