Yeni nesil Carbon X1 Uygun Fiyatlarla Buypasa.com’da

Yeni nesil Carbon X1 Uygun Fiyatlarla Buypasa.com’da


Döneminin başarılı ultrabook’larından biri olmayı bilen X1 Carbon, güncel teknolojiye ayak uydurarak yenilenmiş. Böylece güncel versiyonuyla bir kez daha şartlara uygun olarak kullanıcılara sunulan X1 Carbon Yeni Nesil, yeni özelliklerin yanında sahibi olduğu eski özelliklere de güç katarak dikkat çekici bir model olmayı başarıyor.
Karbon fiber ve magnezyumla tasarlanmış bir kasaya sahip olan Yeni Nesil X1 Carbon, dış görünüşüyle tıpkı bir önceki versiyonuyla aynı görselliğe sahip. Mat malzemeye sahip gövdesi hem elde iyi bir tutuş hissi veriyor, hem de dışarıdan bakıldığında gayet kaliteli görünüyor.
Yüksek çözünürlükteki ekranıyla dikkat çeken ultrabook, tam 2560×1440 piksel çözünürlük sunuyor. 14 inç boyutunda IPS panelli 300 nit ekran, ThinkPad ColorBurst teknolojisinin sahibi. Yeni nesil X1 Carbon, Intel Core i7 işlemci ile birlikte geliyor. 1.50 GHz frekansında çalışan i7-4550U işlemciyle çalışan ultrabook, çift çekirdekli bu işlemcisiyle iyi performans gösteriyor. 2.10 GHz’e kadar hızını arttırabilen ultrabook, bunu 8 GB bellekle destekliyor.
Yüksek çözünürlük ve kaliteli görsellik ve performansıyla da bir ultrabook’tan alınabilecek maksimum başarıyı gösteren Lenovo ThinkPad X1 Carbon’a uygun fiyat ve zengin ödeme seçenekleri ile sahip olmak için https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle